Jesteśmy profesjonalną firmą wykonawczą i świadczymy usługi z zakresu szeroko rozumianego budownictwa. Szczególny nacisk kładziemy na usługę układania gresu w Warszawie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że płytka gresowa różni się od płytki ceramicznej, dlatego układanie gresu na klatkach schodowych (Warszawa) wymaga nie tylko posiadania wiedzy, ale również doświadczenia. Jesteśmy firmą, która zatrudnia osoby doświadczone, dzięki czemu układanie gresu na klatkach schodowych Warszawa wykonywane jest na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Dla nas to coś więcej niż praca - przede wszystkim jest to pasja a zadowolenie i satysfakcja naszych klientów to dla nas najlepsza możliwa nagroda.

Dlaczego układanie gresu jest bardziej wymagające? Wynika to z innego składu masy, z której formowane są płytki gresowe. Gres jest kamionką szlachetną, charakteryzuje się mniejszą nasiąkliwością, wysoką twardością oraz małą ścieralnością. Nasiąkliwość płytek gresowych wynosi mniej niż 1%. Powierzchnia płytek może mieć szkliwo, ale nie musi. Najważniejszą zaletą płytek gresowych jest to, że mają niską porowatość, a dzięki temu są odporne na zabrudzenia, czy też działanie środków chemicznych albo kwasów o podstawowych stężeniach. Na przestrzeni ostatnich lat zastosowanie płytek gresowych stało się bardzo popularne. Przede wszystkim dlatego, że cena idzie w parze z jakością i płytki gresowe bardzo dobrze prezentują się od strony designu.

Dlatego tak ważne jest, aby na każdym etapie układania gresu, zadbać o każdy szczegół. Przed rozpoczęciem prac należy sprawdzić to, czy płytki gresowe nie mają żadnych ubytków, mają jednakowy kolor i są całkowicie płaskie. Następnie należy zadbać o to, żeby podłoże było oczyszczone i równe. Jeśli te etapy zostaną przeprowadzone w niewłaściwy sposób lub pominięte, podczas układania gresu w Warszawie może okazać się, że płytki będą luźne, ponieważ zmniejszy się ich przyczepność. Po przeprowadzeniu tych etapów można przejść do klejenia płytek oraz fugowania. Jesteśmy firmą, która do każdego zlecenia podchodzi indywidualne, a nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby układanie gresu na klatkach schodowych Warszawa i okolice było wykonywane na najwyższym poziomie. Wychodzimy z założenia, że jak układać płytki to raz, a porządnie - każdy klient po wykonanej usłudze jaką jest układanie gresu na klatkach schodowych (Warszawa) z pewnością będzie zadowolony. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, ale także dla firm.

malowanie piwnicy warszawa

Układanie Gresu Warszawa

Wiemy, że każdy klient ma inne oczekiwania dotyczące tego, w jaki sposób mają być ułożone płytki gresowe, dlatego oferujemy układ prosty, gdzie fugi są równolegle do krawędzi płaszczyzny płytki; układ mijankowy, w którym kolejne rzędy płytek gresowych są przesuwane; układ karo, w którym płytki są przyklejane na przemian; oraz układ mieszany, w którym łączymy płytki małe i duże. Przyjmując zlecenia na układanie gresu na klatkach schodowych Warszawa do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, wysłuchując przy tym indywidualne preferencje - gres układamy w taki sposób, aby osoby zamawiające nasze usługi były jak najbardziej usatysfakcjonowane wykonanymi usługami.

Do układania gresu w Warszawie wykorzystujemy najwyższej jakości materiały budowlane. Wybieramy kleje, które są zalecane do przyklejania gresu, na bazie cementowej z dodatkiem składników chemicznych. Do mocno obciążanych płytek stosujemy półpłynne zaprawy klejące. Natomiast kiedy kładziemy płytki gresowe na dużej powierzchni, dzielimy ją na pola o wymiarach 2x2.

Usługa układania płytek gresowych w Warszawie jest naszą pasją. Dlatego nasze usługi to coś więcej niż tylko układanie płytek. Oferujmy impregnowanie płytek oraz fug, dzięki czemu fugi są bardziej odporne na zabrudzenia.

Dziękujemy obecnym Klientom, za obdarzenie nas zaufaniem, a naszych przyszłych Klientów, zapraszamy do współpracy z nami. Zachęcamy do sprawdzania naszej szczegółowej oferty - po skontaktowaniu się z nami dostosujemy usługi w taki sposób, aby osoba zamawiająca układanie gresu na klatkach schodowych Warszawa była jak najbardziej zadowolona.


Skontaktuj się z nami!