Piwnica to bardzo ważne miejsce, które można zaaranżować na wiele różnych sposobów. Trzeba mieć jednak na uwadze to, iż w niektórych przypadkach takie pomieszczenia muszą być najpierw odświeżone. Nie każdy ma czas, aby zajmować się tym samodzielnie. Potrzebne są do tego również pewne umiejętności, nie wspominając już o narzędziach i akcesoriach. Korzystnym rozwiązaniem będzie zlecenie takiej usługi specjalistom. Malowanie piwnic w Warszawie polecane jest wszystkim tym osobom, które w takich pomieszczeniach chcą urządzić niewielką siłownię czy też miejsce na dobre alkohole.

Malowanie piwnic w Warszawie - przygotowania oraz dobranie właściwej farbyMalowanie piwnic musi się rozpocząć od prac przygotowawczych. Dla naszych specjalistów nie jest to jednak żadnym wyzwaniem. Chodzi tutaj przede wszystkim o przygotowanie ścian. W grę wchodzi wykonanie kilku czynności:
• tynkowanie,
• położenie gładzi,
• szpachlowanie.

Nie wszyscy się na tym znają, a jeśli zależy Ci na odpowiednich efektach, nie wahaj się zbyt długo i postaw na naszą firmę. Tak przygotowane ściany będzie można pomalować, lecz ważne jest to, aby do tego typu prac dobrać odpowiedniej jakości farbę. Piwnica jest dość specyficznym pomieszczeniem, dlatego w takim przypadku sprawdzi się farba odporna na kontakt z wodą. W piwnicy panuje dość wysoka wilgotność, a więc trzeba wziąć to pod uwagę podczas realizowania procesu malowania. Na szczęście pracujący dla nas fachowcy mają to dokładnie przemyślane i wiedzą, z jakich materiałów mają korzystać, aby zadowolić swoich klientów.

malowanie piwnicy warszawa

Urządzenie dodatkowej przestrzeni użytkowejOdmalowane pomieszczenie będzie mogło być przez Ciebie swobodnie urządzone. Zyskasz w ten sposób dodatkową przestrzeń użytkową. To bardzo istotne, ponieważ w ten sposób będziesz mógł zadbać o to, aby umieścić w piwnicy zbędne rzeczy, które skutecznie uporządkujesz na przygotowanych wcześniej półkach. Dzięki temu w domu nie będzie bałaganu, a poza tym żadna rzecz nie zniknie. Malowanie piwnic w Warszawie nie jest zbyt czasochłonnym procesem, ponieważ zwykle są to niewielkie pomieszczenia. Takie prace wykonywane są zazwyczaj w niezbyt wilgotne dni, aby zapewnić Ci optymalne efekty działania. Potrzebne będą oczywiście odpowiednie wałki oraz pędzle, jednak specjaliści doskonale się na tym znają i możesz im zaufać. Nie będziesz musiał zabierać się za to samodzielnie i tracić czasu na malowanie. Ważne jest jednak to, aby przed aranżacją piwnicy, nieco ją odrestaurować, a później możesz ją zaadaptować własne potrzby.


Skontaktuj się z nami!