Nasza firma działa na rynku już od 1978 roku i jest kilkupokoleniowym przedsiębiorstwem z tradycjami. Już od wielu lat pomagamy odbiorcom w doborze produktów i aranżacji wnętrz. Działamy prężnie i z dbałością o każdy szczegół, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Atrakcyjny zakres cenowy z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Remonty w Warszawie, CennikZajmujemy się remontowaniem klatek schodowych w mniejszych i większych budynkach mieszkalnych. Remonty w Warszawie przeprowadzamy także w biurach, lokalach usługowych, apartamentach, mieszkaniach, pustostanach itp. Ponadto opieramy się na współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi, jakie działają na terenie Warszawy i w okolicach. Jeśli chodzi o remonty (Warszawa) to cennik, zależy on od tego, jaki zakres usług wybierzesz. Wszelkie koszty przedstawiamy Ci w trakcie korzystania z naszych usług. Możesz liczyć na atrakcyjne ceny, które są zadowalające dla klientów. Staramy się działać prężnie i spełniać wymogi każdego klienta, dlatego cena jest adekwatna do doskonałej jakości naszych usług i włożonej pracy specjalistów.

remonty warszawa cennik

Szeroki zakres usług


Posiadamy w ofercie szeroki zakres usług:

• malowanie piwnic, garaży, budynków w środku i na zewnątrz, gruntowanie ścian i kładzenie gładzi gipsowych,
• murowanie ścianek i stawianie ścianek z karton-gipsu,
• układanie glazury i terakoty, jak i granitu oraz gresu technicznego, układanie płytek,
• tynkowanie, nakładanie tynków strukturalnych i mineralnych, naciąganie marmolitu na ściany.

Usługi kierujemy dla każdego, kto pragnie postawić na rzetelną i fachową firmę remontową działającą sprawnie oraz terminowo. Wszelkie działania podejmowane przez naszych specjalistów bazują na wieloletnim doświadczeniu i ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności. Działają oni z pasją i zaangażowaniem, stawiając na pierwszym miejscu dobro klienta i jego oczekiwania. Korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność doskonałej jakości połączonej z atrakcyjną ceną. Zaufały nam już setki zadowolonych klientów, którzy chętnie zwracają się do nas kolejny raz.

Remonty zawsze są przedsięwzięciem, które warto zaplanować z wyprzedzeniem. Przeprowadzamy prace remontowe w Warszawie, cennik jest indywidualny i zależny od danej usługi. Z nami wyremontujesz wnętrze sprawnie i bezproblemowo, zyskując całkiem nową aranżację i odnowienie starych pomieszczeń. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę niezbędną do wykonywania prac remontowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Skontaktuj się z nami!