Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowych remontach budynków mieszkalnych. Jednym z ważniejszych dla nas elementów remontu są prześwity bramowe. To część położonych blisko siebie kamienic, służąca do przejazdu samochodem osobowym bądź przejścia pieszo bezpośrednio na dziedziniec wewnętrzny kamienicy. Remont prześwitów bramowych w Warszawie jest jedną ze specjalności naszej firmy.

Remonty prześwitów bramowych Warszawa- całkowita zmiana wizerunku kamienicyPrześwit bramowy to często pierwsze miejsce, które widzi odwiedzająca nas osoba. Pierwsze wrażenie również w tym przypadku jest bardzo ważne. Niezależnie od tego, czy w danej kamienicy mieszkamy, czy prowadzimy działalność, to właśnie pierwsze wrażenie może spowodować zmianę nastawienia naszych Klientów bądź znajomych. Wiele prześwitów bramowych w Warszawie jest odrapanych i zaniedbanych, dlatego tak ważne są ich gruntowne remonty. Jako właściciel kamienicy powinien dbać o jej wizerunek, gdyż wpływa on zarówno na wysokość czynszów, jak i ceny poszczególnych lokali. Od wielu lat zajmujemy się kompleksowymi remontami prześwitów bramowych w Warszawie i okolicach. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie potrzebnych materiałów, szacowania potencjalnych kosztów i przeprowadzenie wszystkich prac remontowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu bez trudu ocenimy stan przeznaczonego do remontu prześwitu bramowego i ocenimy zakres prac koniecznych do wykonania. Dzięki temu w krótkim czasie cała kamienica zyska zupełnie nowy wizerunek.

remont prześwitów warszawa

Remonty prześwitów bramowych w Warszawie- etapyRemont prześwitu bramowego w Warszawie należy dobrze zaplanować. Zakres wykonywanych przez naszą firmę prac zależy od stanu całej kamienicy i potrzeb jej użytkowników. Kompleksowa renowacja nie tylko odświeży uszkodzone ściany prześwitu bramowego, ale również poprawi stan nawierzchni wjazdowej. Dzięki dotychczasowym, wieloletnim doświadczeniom i szerokim umiejętnościom, jeszcze przed rozpoczęciem prac sporządzimy cały harmonogram, który pozwoli Ci dobrze przygotować się do remontu. Posiadamy grupę w pełni wykwalifikowanych pracowników oraz profesjonalny sprzęt, które sprawią, że cały remont prześwitu bramowego zostanie wykonany sprawnie i szybko. Twoja rola ograniczy się jedynie do wyboru pasującej do otoczenia posadzki i innych elementów kolorystycznych. My zajmiemy się całą resztą. Odrapany i brudny prześwit bramowy przestanie straszyć lokatorów i gości Twojej kamienicy. Takie odświeżenie prześwitu bramowego poprawia również jego funkcjonalność. Uszkodzony wjazd bywa przyczyną różnego rodzaju usterek samochodów, nie warto więc zwlekać.


Skontaktuj się z nami!